SAYFA

2    3  

NİŞAN DAVETİYE SÖZLERİ

 

Bu mutlu günümüzü bizimle paylaşmanızdan sevinç duyacağız.


Nişan törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Özel günler birlikte güzel, nişanımıza davetlisiniz.


Birlikteliğimizi evliliğe götüren bu yolda mutluluğumuzu sizinle paylaşmayı diliyoruz.


Mutluluğumuzu sizlerle paylaşmaktan onur duyarız.


Evlilik yolunda ilerlerken siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizlerle birlikte olmaktan kıvanç duyacağız.


Mutlu bir hayatın, yaşamın, yuvanın ilk adımını siz değerli dostlarımızla birlikte atmak istiyoruz. Nişan törenimize teşrifleriniz bizi mutlu edecektir.


Kuruyan toprakların yağmuru beklediği gibi, karanlık gecelerin sabahı beklediği gibi, sevenin söz verince bir ömür beklediği gibi, bu iki genç sizleri nişanlarına bekler.


Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken, nişan törenimizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Masallar gerçeğe, gerçekler masala dönüşürken, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak istiyoruz.


Mutluluk geledursun, dostlara haber olsun, nişanımız var bugün, bizi sevenler buyursun.


Ne yıldızları istiyoruz gecelerimize, ne güneşi karanlığımıza. Çok değil, sadece siz dostlarımızı istiyoruz yanımıza.


Hayat bir kitap, yaşamak bu kitabın sayfalarını aralamak. Adı mutluluk olan kitabımızın bu bölümüne başlarken siz dostlarımızın da buna şahitlik etmeleri bizi onurlandıracaktır.


“Şimdi şiir bence senin yüzündür
Şimdi benim tahtım senin dizindir
Sevgilim, saadet ikimizindir”


Aşk, sevgi ve mutluluk hepsi bu filmde. Nişan törenimizde sizleri de aramızda görmek dileğiyle…


Sevginin önemini, aşkın değerini, birlikteliğin kıymetini biliyoruz. Sizleri nişan törenimize davet ediyoruz.


Hiçbir koşul gözetmeksizin, sevgimizin her şeyin üstünde geleceğine bir beraberliğe adım atmaya vesile olacak nişan törenimize sizleri de şahitlik etmeye bekliyoruz.


Mutlu sona değil, sonsuz mutluluğumuzun ilk adımına davetlisiniz.


Yüreğimizin ve sevgimizin götürdüğü yerdeyiz. Sizleri de nişan törenimizde aramızda görmekten mutluluk duyacağız.


Binlerce yıldız vardı, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben; seni, güneşi seçtim ve ben senin için binlerce yıldızdan vazgeçtim. Bu mutlu günümüzde birlikte olmak dileğiyle.


Ellerimizi ve birbirimizi bırakmamaya söz verdik. Hayatımızın en güzel ve en anlamlı gününde sizlerle birlikte olmayı diliyoruz.


Gereği düşünüldü: Birbirine karşı mutluluk suçunu ika etmiş olduklarından, Medeni Kanunun 4721 maddesine göre evlilik cezasına çarptırılmışlardır. Cezanın ilk aşaması olan nişan törenlerine sizi beklerler.


Onca yıldır “Ne zaman evleneceksiniz?” sorularına alternatif cevaplar bulmaktan yorulduğumuz için evleniyor ve evliliğin ilk aşaması olan nişan törenimize hepinizi bekliyoruz.


Hazırlıkları uzun süren “En Güzel Aşk Filmi” sonunda gösterime giriyor. Nişanımızda birlikte izlemeye ne dersiniz?


Erkek Tarafı: Oğlumuz şahanedir
Kız Tarafı: Kızımız bir tanedir.
Tarafını seç, nişana gel!


Sözün bittiği yerde nişan başlar, mutlu günümüzde gözlerimiz sizleri arar.


Nişan törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Bir ömür sürmesini istediğimiz bu mutluluğumuzun başlangıcında siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten onur duyarız.


Bu mutlu günümüzü bizimle paylaşmanızdan sevinç duyacağız.


Özel günler birlikte güzel, nişanımıza davetlisiniz.


Mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizlerle birlikte olmaktan kıvanç duyacağız.


Mutluluk paylaşmaksa eğer bu mutlu günümüzde yanımızda olmanız her şeye değer…


Mutluluğumuzu sizlerle paylaşmaktan onur duyarız.


İyi günümüzde mutlulukları, kötü günümüzde üzüntüleri bir ömür boyu paylaşmaya söz veriyoruz. Sizleri de bu anlamlı günümüzde yanımızda olmaya davet ediyoruz.


Yüce Rabbimizin bize bahşettiği bu kısa ömrün, nadide günlerinden biri olan nişan merasimimizde, sizleri de aramızda görmek bize mutluluk verecektir.


Birlikteliğimizi evliliğe götüren bu yolda mutluluğumuzu sizinle paylaşmayı diliyoruz.


Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umudu ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.


Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde, mutluluğumuzu sizinle paylaşmak bizi onurlandıracaktır.


Gördük sevdik birbirimizi dualar birleştirdi kalplerimizi Allah bozmasın beraberliğimizi bu beraberlikte söz veriyoruz bileceğiz kıymetimizi nişan törenimize bekleriz siz sevdiklerimizi.


Sözün bittiğe yerde nişan başlar, mutlu günümüzde gözlerimiz sizleri arar.


Hayat denen zor yolun sonsuzluğunda en güzel sevgiyi birlikte yaşadık her zor anın sonunda birlikte meydan okuduk hayata mutluluğa ilk adım attığımız nişan törenimizi siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle.


Mutluluk gele dursun, dostlara haber olsun, nişanımız var bugün, bizi sevenler buyursun.


Duvağımda beyaz güller girmesin araya eller Allah c.c yazmış bizi bize duyuruyoruz şimdi size ömür boyu beraberiz sevgi dolu kalplerimiz nişan törenimize sizleri de bekleriz.


Evlilik yolunda ilerlerken siz değerli dostlarımızı da aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Dün geçti, bugün biz, yarınların hep bizli olması dileğiyle. Sizleri de bu özel günde aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Leyla ile Mecnunu görmemiş, Kerem ile Aslıyı duymamış, Ferhat ile Şirini bilmiyor olabilirsiniz. Titaniği de seyretmediyseniz. Bu fırsatı sakın kaçırmayın. Bu büyük aşkın nişan gecesinde/gününde, bizleri onurlandırmanız dileğiyle.  Not: nişan davetiyenizin baskı alanı dar ise uygun olmayabilir.


Sadece hayatımızı değil düşlerimizi, umutlarımızı, duygularımızı birleştirdiğimiz bu günde içimizdeki sevgiyi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.


Yüreğimizin ve sevgimizin götürdüğü yerdeyiz. Sizleri de orada nişan törenimizde aramızda görmekten mutluluk duyacağız.


Yüzlerimiz sevgiye dönük, ellerimiz kenetli, güzel bir yolculuğa hazırlanıyoruz. Nişan törenimizi onurlandırırsanız mutlu oluruz.


Geleceğe doğru atacakları bu ilk adımı beraberce yürümek ve mutluluğu paylaşmak üzere sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarlar.


Her şey güzel olacak diyerek başlayan hikayemizde; sonsuz mutluluk için atmış olduğumuz ilk adımımız olan nişan törenimizde, siz değerli misafirlerimizi aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Kader tanıştırdı bizi Çok seviyoruz birbirimizi Dağlar girse aramıza ayıramaz ikimizi Bekliyoruz sizleri Unutmayın bizleri Bu mutlu günümüze Bekliyoruz hepinizi.


Gördü gözlerimiz Sevdi kalplerimiz Hayatın baharında Birleşti ellerimiz nişanımız var bizim Hepinizi bekleriz.


Hayatımızın en doğru kararını verip, ikimizde evet diyoruz ve siz nezih dostlarımızı şahidimiz olarak bekliyoruz.


Bir zaman tünelinin sonsuzluğunda en güzel sevgiyi birlikte yaşadık. Her uçurumun kenarında, birlikte meydan okuduk rüzgara gökyüzünden bir yıldız çalıp ışık yaptık geleceğimize hayatımızın bu en güzel gününü siz sevdiklerimizle paylaşmak dileğiyle.


Hayat bu, su misali büklüm büklüm aksada yaşam dediğin ne ki, küçülüp olmuş damla kalıcı olan dostluk, baki değil ki dünya isteğimizdir olmak, dostlarla bir arada.


Gönül ferman dinlemedi, biz evleniyoruz. Bu mutlu günümüze sizleri de bekliyoruz.


Müşterek yaşantılarının başlangıcı olan nişan törenlerinde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacaklar.


Hep geçmişin güzelliklerinden bahsedilir, yaşanan en mutlu anlar kulaktan kulağa dillenir. Bize göre sevdaların en büyüğünü yaşıyoruz. Dillenecek masal gibi bir nişan için sizleri de aramızda görmek istiyoruz.


Amacımız yuva kurmak gayemiz mutlu olmak dileğimiz, bu mutlu günümüzde sizlerle birlikte olmak.


Biz beraber olalım mutluluk ve saadet bulalım bizim nişanımız var beraber kutlayalım.


Allah (c.c)’ ın emri Sevgili Peygamberimiz (s.a.v)’ in sünnetini yerine getirmek islam toplumunun temelini oluşturan aileyi teşekkül ettirmek için ilk adımı atmış bulunuyoruz. Bu hayırlı günde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Ne yıldızlar istiyoruz gecelerimize ne güneşi istiyoruz karanlığımıza çok değil sadece siz dostlarımızı istiyoruz yanımıza…


Mutluluklar paylaşılmalı görüşünü benimsemiş dostlarımızı nişan törenimizde yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.


Sevdik seviyoruz Allah’tan mutluluk diliyoruz Bu mutlu günümüze tüm dostlarımızı bekliyoruz.


Mutlu sona değil, sonsuz mutluluğumuzun ilk adımına davetlisiniz.


Bir hayat seçtik, güneşi hiç batmayacak. Bir ömür bulduk, koklayınca solmayacak. Kalbimiz birbirine bağlı kalacak. Buna yemin ettik hep böyle kalacak. Bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak. Sizlerde katılırsanız mutluluğumuz bir kat daha artacak.


Bu hayat güneşi hiç batmayacak kalplerimiz birbirimize hep bağlı kalacak buna yemin ettik hep böyle kalacak bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak. Sizleri de bekleriz bu mutlu günümüze.


Yalnızlığı arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde, sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.


Hayat bir kitap, yaşamak bu kitabın sayfalarını aralamak… Kitabımızın, adı mutluluk olan bu bölümünün ilk sayfasına imzalarımızı atarken siz dostlarımızın da buna şahitlik etmeleri bizi onurlandıracaktır.


Gördüm diyebilseydim, eğer gördüğümü, hiç kimse inanmazdı, hayal derlerdi. Bilseydiler, sende neler gördüğümü, yıllarca hayal görmeyi isterlerdi. Gördüğümüz hayal değil, gerçek biz bu gerçeği beraber yaşamak, sonsuz kılmak istiyoruz ve bu en güzel günümüzde sizleri de aramızda görmeyi diliyoruz.


Karanlığı arkalarında bırakıp, gözlerindeki sevda güneşinin peşinden yürüdükleri bu günde, sizleri de aralarında görmekten mutluluk duyarlar.


Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken nişan törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.


Sevgi güzellik ister, güzellik emek ister, güzellik tende değil, yürekte ateş ister. Yüreklerimizin birleştiği bu mutlu günümüzde sizleri de yanımızda görmekten mutluluk duyacağız.


Birbirleri için çarpan iki kalpte sımsıcak bir sevgi. Kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren iki genç insan. Yavrularının kendi kanatları ile uçmasından mutluluk duyan iki aile. Böyle bir mutluluk tablosuna dahil olmasını istediğimiz dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.


EVET, EVET, EVET, belki yüzlerce kez söyledik bu kelimeyi, ama en özel EVET’ imizi söyleyeceğimiz bu günde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.


Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nişan törenimizde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.


Bir masal bizimkisi, karıştırdı dağları rüzgara çıkardı, bulutlara doğru bir yola, kavuştu sonunda gökyüzüyle deniz, masalımızı okumaya sizleri de bekleriz.


Bir ömür sürmesini istediğimiz bu mutluluğumuzun başlangıcında siz değerli konuklarımı da aramızda görmekten onur duyarız…


Bu tatlı heyecanımızın bir ömür sürmesi dileği ve umuduyla ortak bir hayata adım attığımız bu özel günde siz dostlarımızın da yanımızda olmasını temenni ederiz.


Sonsuz bir ömre kocaman bir imza atarken sizleri de yanımızda görmekten mutluluk duyacağız…


Rüya gibi olmasını dilediğimiz düğün törenimiz de sizleri güzel dileklerinizle bu özel günümüz de olmanızdan mutluluk duyacağız…


Yaşam boyunca sürmesini dilediğimiz bu özel günde evet derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız…


Sizlerin önünde bir ömre söz vermeye geldik yerimizi tüm sevenlere bırakıyoruz. Bu anlarımıza şahit olmanızı ve aramızda olmanızı temenni ediyoruz…


Biz gördük birbirimiz, sevdik kalplerimizi, hayatımızın en taze yıllarında, bir bütün oldu ellerimiz. Bu mutlu günümüz de sizler i düğünümüzde görmek dileğiyle….


Allah’ın emrine uyuyoruz, bir ömür bitmemesini diliyoruz. Bu mutlu günümüz de sizleri de bekliyoruz…


Bir zamanlar soruyordunuz bize, “ne zaman evleniyorsunuz” diye. İşte artık evleniyoruz düğünümüze bekliyoruz…


Biz bir yol seçtik hiç bitmeyecek, bir aşk diledik hep yaşayacak, bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak düğünümüze katılırsanız mutluluğumuz sonsuz olacak…


Bu özel günümüz de sizlerinde aramızda olmasından mutluluk duyarız…


Bir  yaşam sürmesini dilediğimiz bu özel günün ilk gününü sizlerle geçirmekten onur duyarız…


Yaşamımızın ilk gününü bize eşlik etmeniz dileğiyle. Sizleri bekliyoruz…


Kuruyan topraklar yağmuru beklediği gibi, karanlık geceler sabahı beklediği gibi, seven söz verince bir ömür beklediği gibi,bu iki genç sizleri nişanlarına bekler…


Gönülden birbirimizi seviyoruz kalbimiz bir bütün buna tüm kalbimizle inanıyoruz bekarlığa veda edip işte bugün evleniyoruz. Sizleri de aramızda görmek istiyoruz…


Bir çok zorluklardan geçerken geldik bu günlere, her şeye rağmen sevgimize sevgi katmayı başardık. Allah böyle sevgiyi herkese nasip etsin. Sizde şahit olun bu mutlu günümüze…


Bizim mutluluğumuzu herkese diliyoruz  son kararımız biz nişanlanıyoruz  sizlerinde bize eşlik etmesini diliyoruz


Hayatımızın en güzel ve en anlamlı bu günün de sizleri de aramızda görmekten mutlu olacağız…


Tek amacımız güzel bir yuva kurmaktı bunun ilk adımında sizleri de aramızda görmek isteriz


Birlikteliğimizin son aşaması olan düğün törenimizde sizlerinde bize eşlik etmesinden kıvanç duyacağız…

SAYFA

2    3